Suurenna fonttiaPienennä fonttia
Eläkeliitto

Pohjois-Karjalan piiri ry

Yhdistysten puheenjohtajat ja sihteerit 2017

ENO

Puheenjohtaja, Elonen Martti, puh. 013-763710, ritvaa.elonen@gmail.com                                      Sihteeri, Puranen Kirsti, puh. 0400 812 291, kirsti.puranen@luukku.com

ILOMANTSI

Puheenjohtaja, Määttänen Toivo, Sissipolku 1 as 11, 82900 Ilomantsi, puh. 050 351 4330 
Sihteeri, Markku Parviainen, puh. 050 410 9131, markku.parviainen@outlook.com

JOENSUU

Puheenjohtaja, Ahtiainen Pertti, puh. 050 401 9407, pertti.ahtiainen@kolumbus.fi
Sihteeri, Sallinen Leena, puh. 040 722 8163, leena.sallinen2(@)gmail.com 

JUUKA

Puheenjohtaja, Rantala Raija puh. 045 234 7465, raija.rantala@outlook.com  
Sihteeri, Toivanen Eeva, puh. 040 561 6840, eevatoivanen@gmail.com

KESÄLAHTI

Puheenjohtaja, Haverinen Vuokko, puh. 040 5828718, vuokonpitopalvelu@gmail.com
Sihteeri, Leskinen Katri, puh. 044 565 2850, ksa.leskinen@gmail.com

KIIHTELYSVAARA

Puheenjohtaja, Nuutinen Irma,  puh. 050 383 2338, irma.s.nuutinen@gmail.com
Sihteeri, Eronen Anneli, puh. 0400 289809, eronen.anneli@suomi24.fi 

KITEE

Puheenjohtaja, Timonen Airi, puh. 050 494 2079, airi.timonen@gmail.com
Sihteeri, Törnroos Helka, puh. 040 3526726, helka.tornroos@gmail.com 

KONTIOLAHTI

Puheenjohtaja, Itälä Seppo, puh. 0443367905, vaino.i.kettunen@gmail.com
Sihteeri, Nummela Anneli, puh. 0400 861257, anneli.nummela@gmail.com 

LIEKSA

Puheenjohtaja, Ikonen Aino, puh. 040 7264702, aino@telemail.fi
Sihteeri, Airi Kärkkäinen, puh. 040 5672175, airi.a.karkkainen@gmail.com                                                   

LIPERI

Puheenjohtaja, Anneli Lavikainen, puh. 0400 164209, anneli.lavikainen@gmail.com
Sihteeri, Koistinen Anita, puh. 040 7599762, p.koistinen@tilasiemen.inet.fi

NURMES

Puheenjohtaja, Sirkkiä Mirjami, puh. 0500 331711, mirjaminposti@gmail.com                                  Sihteeri, Okkonen Anita, puh. 046 9581533,  sihteeri.elnurmes@gmail.com        

OUTOKUMPU

Puheenjohtaja, Tolonen Lea, puh. 040 7552413, lea.m.tolonen@gmail.com
Sihteeri, Ratilainen Helka, puh. 050 3085398, helka.ratilainen@gmail.com 

POLVIJÄRVI

Puheenjohtaja, Antikainen Jaakko, puh. 040 5155631, jaakko.antikainen@pp1.inet.fi
Sihteeri, Riikonen Martti, puh. 0400 596536, riikonen.martti@gmail.com 

PYHÄSELKÄ

Puheenjohtaja, Lempinen Antti, puh. 050 5210388, lempinen.antti9@gmail.com
Sihteeri, Räsänen Marja-Leena, puh. 0400 271453, 12leena03@gmail.com

RÄÄKKYLÄ

Puheenjohtaja, Häkkinen Pertti, puh. 0500 658366, pertti.hakkinen@hotmail.fi
Sihteeri, Mykkänen Pentti, puh. 0500 294132, penttimyk@gmail.com 

TOHMAJÄRVI

Puheenjohtaja, Riikonen Veikko, puh. 0400 158510, veikko.riikonen@pp.inet.fi
Sihteeri, Hakulinen Anneli, puh. 045 8885155, anneli.hakulinen@outlook.com

TUUPOVAARA

Puheenjohtaja, Myller Kauko, puh. 0500 378519, kauko.myller@hotmail.com
Sihteeri, Myller Unto, puh. 050 3246526, unto.myller@hotmail.com 

VALTIMO

Puheenjohtaja, Suhonen Tuomo, puh. 050 4028501, tuomosuho@gmail.com
Sihteeri, Pertti Meriläinen, puh. 0500 371452, pertti.a.merilainen@gmail.com

VIINIJÄRVI

Puheenjohtaja, Timoskainen Aune, puh. 041 492 5533, aune.timoskainen@gmail.com
Sihteeri, Korhonen Anne, puh. 041 545 8777, anne.helena.korhonen@gmail.com

VÄRTSILÄ 

Puheenjohtaja, Saukkonen Markku, puh. 050 362 6340, markku.saukkonen@gmail.com
Sihteeri, Suihko Irma, puh. 0405749770,  irma.suihko@outlook.com